Dzięki współpracy z Ośrodkiem "Bystrzak" w naszej Sali Zabaw Hip-Hop odbywają się zajęcia ZUMBY prowadzone przez dwie młode, entuzjastyczne, zaangażowane i pełne zapału licencjonowane instruktorki.

 

Zajęcia prowadzone są w małych grupach liczących maksymalnie po 10 osób. Nasza oferta skierowana jest głównie do małych adeptów tańca i ruchu, co nie oznacza że starsze osoby nie znajdą tu nic dla siebie. To co wyróżnia naszą ofertę to zajęcia skierowane dla najmłodszych, dla dzieci w wieku 2,5 lat i ich rodziców.

 

Zajęcia mają pozytywny wpływ na ogólny rozwój dziecka, jego sprawność fizyczną oraz poczucie rytmu i słuch muzyczny. Nauka kroków pozwala trenować umiejętność zapamiętywania, a nowe tańce wprowadzają w klimat krajów, z których one pochodzą. Wspólne ciekawe zabawy dają dzieciom szansę zapoznać się z rówieśnikami, w przyjazny sposób przełamać nieśmiałość i początkowe obawy.

 

ZUMBA to świetna zabawa, sposób na wyrażenie i rozładowanie zgromadzonych w ciągu dnia emocji i jednocześnie ciekawy sposób na aktywne spędzenie czasu wolnego.

 

WCIĄŻ TRWAJĄ ZAPISY NA ZAJĘCIA

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU! :)

 

Łucja Domańska

Mam 15 lat, uczęszczam do gimnazjum w Jeleniej Górze. Od dziecka interesuję się tańcem, sportem oraz muzyką. Swoją przygodę ze sportowym tańcem towarzyskim rozpoczęłam w wieku 5 lat. Trenowałam do 12 roku życia i w tym czasie udało mi się zdobyć klasę C/la i C/st. Oprócz tańca towarzyskiego próbowałam swoich sił również w innych stylach takich jak hip-hop, disco, modern jazz i balet.

Już od najmłodszych lat stawiałam swoje pierwsze kroki również w innych dyscyplinach sportowych. W wieku 3,5 lat zaczęłam uczęszczać na zajęcia pływania, a wieku 5 lat rozpoczęłam trenować biegi na orientację. Ze względu na miejsce zamieszkania bardzo często miałam okazję wraz z rodziną i przyjaciółmi  spędzać czas na pieszych górskich wycieczkach, w wieku 5 lat zaczęłam naukę jazdy na nartach, którą kontynuuję do tej pory. Obecnie trenuję również piłkę siatkową.

Moją przygodę z Zumbą zaczęłam w wieku 14 lat. W czerwcu 2016 roku ukończyłam kurs Basic 1. Po pierwszym kursie postanowiłam rozwijać swoją wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie i we wrześniu wzięłam udział w kursie ZUMBA kids oraz ZUMBA kids jr.

Obecnie prowadzę zajęcia dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat.

 

Paula Domańska

Mam 17 lat i jestem uczennicą jeleniogórskiego liceum ogólnokształcącego. Od dziecka pasjonuję się sportem, tańcem i muzyką. Swoje pierwsze taneczne kroki stawiamy już w przedszkolu. Najpierw były to tylko tańce towarzyskie, później spróbowałam innych stylów, między innymi: hip-hop, disco dance, modern jazz, a także balet. Przez rok tańczyłam również jako cheerleaderka.

Sport zaczęłam uprawiać w wieku 5 lat. Najpierw były to biegi na orientację oraz pływanie. Kilka miesięcy później rozpoczęłam swoją przygodę z narciarstwem. W biegach na orientacje zdobyłam trzykrotnie mistrzostwo województwa w swojej kategorii wiekowej. Zarówno w biegach na orientację jak i w pływaniu, a także w innych dyscyplinach sportowych niejednokrotnie reprezentowałam swoją szkołę zajmując miejsca medalowe. Narciarstwem żyję do dzisiaj, czego owocem jest zdobycie przeze mnie w tym toku uprawnień pomocnika instruktora narciarstwa zjazdowego. Również w tej dyscyplinie sportu oraz snowboardzie, który jest moją drugą zimową pasją, stawałam na podium w zawodach różnej rangi. Moje życie od urodzenia związane jest z górami, które kocham. Zdobywałam szczyty wszystkich polskich pasm górskich. Moja noga stanęła także w Alpach. Posiadam małą złotą Odznakę Turystyki Pieszej i małą srebrną Górską Odznakę Turystyczną. Kilkukrotnie uczestniczyłam w finale wojewódzkim Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno - Krajoznawczego.

Moją pasją są także nauki ścisłe, a szczególnie matematyka. Od początku nauki w szkole uczestniczyłam w wielu konkursach i olimpiadach matematycznych, na szczeblu szkolnym, miejskim i wojewódzkim.

Moja kolejna pasja to ratownictwo. Od wielu lat uczestniczę jako pozorantka w manewrach ratowniczych Straży Pożarnej i wielu pokazach. W szkole podstawowej uczestniczyłam w konkursie „Uczę się bezpiecznie żyć”, a od kilku lat pomagam przy organizacji tego turnieju.

Moja historia z ZUMBA rozpoczęła się dopiero dwa lata temu. Pomimo tego jestem już instruktorką ZUMBA, ZUMBA kids i ZUMBA kids jr.

W niedalekiej przyszłości zamierzam zostać również instruktorem snowboardu oraz zrobić kurs instruktora ZUMBA aqua i ZUMBA gold.