Dzięki współpracy  z Ośrodkiem "Bystrzak" w naszej Sali Zabaw Hip-Hop odbywają się zajęcia plastyczne, nastawione na wspieranie rozwoju motoryki małej dzieci.

 

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 4 roku życia, odbywają się raz w tygodniu i trwają około jednej godziny zegarowej.

 

Podczas zajęć dzieci są zapoznawane z różnymi technikami, narzędziami i fakturami. Pracują zarówno z dobrze znanymi z każdego domu przyborami plastycznymi takimi jak plastelina, papier, kredki i nożyczki, jak również z nietypowymi i kreatywnymi przedmiotami jak kora, folia aluminiowa, płatki kosmetyczne, dziurkacze, skrawki materiałów lub suszone kwiaty.

 

Każda stworzona praca ma swój początek w dziecięcej wyobraźni, której rozwój jest szczególnie ważny w procesie nauki oraz ogólnym rozwoju dziecka. Wszelkiego rodzaju metody plastyczne stanowią również doskonały sposób na wyrażenie zgromadzonych w ciągu dnia emocji. Ponadto każde małe arcydzieło wymaga skupienia uwagi, dobrej koordynacji ręka - oko, umiejętności precyzyjnego operowania przedmiotami oraz cierpliwości. Każde zajęcia to okazja do doskonalenia tych właśnie umiejętności.

 

WCIĄŻ TRWAJĄ ZAPISY NA ZAJĘCIA

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU! :)