WIELKIE PORZĄDKI!!!

Tuż przed weekendem majowym w naszej Sali Zabaw zaczęły się wielkie porządki. Po zamknięciu sali zakasaliśmy wysoko rękawy i wzięliśmy się do roboty. Na pierwszy ogień poszła dwupiętrowa klatka wraz z basenem z piłkami. Po wybraniu wszystkich piłeczek zaczęło się: odkurzanie, mycie, dezynfekowanie. Gdy cała konstrukcja zaczęła już błyszczeć, nadszedł czas na czyszczenie piłek... uwierzcie na słowo, że jest ich tam jeszcze więcej niż myślicie... :) Aby było czysto i bezpiecznie, każda piłeczka była osobno "dopieszczona": umyta, zdezynfekowana i wysuszona. Może to zabrzmi śmiesznie, ale moment napełniania basenu tymi lśniącymi już kuleczkami był naprawdę ekscytujący! :) Jak przystało na salę zabaw, każda kolejna wrzucona piłeczka przysparzała ekipie sprzątającej wiele radości, pomimo że aby zobaczyć efekty potrzeba było naprawdę wiele pracy. Nasza ekipa pracowała pół nocy i cały kolejny dzień, by w poniedziałek dzieci mogły się bawić już w czystej klatce. :)

Następny w kolejce był drugi basen z kulkami znajdujący się na naszej Sali Zabaw. Kulki zostały zapakowane, a basen oddany do czyszczenia. W przyszłym tygodniu prawdopodobnie wróci na naszą salę.

 

W planach są też inne zmiany! Czekamy na zamontowanie nowych sprzętów. Co to będzie? Na razie to tajemnica, ale jesteśmy przekonani że będą to atrakcje, które są uwielbiane przez wszystkie dzieci. :) Jednocześnie będziemy się starali aby Hip-Hop stawał się miejscem coraz bardziej przyjaznym dla najmłodszych gości, nawet tych poniżej pierwszego roku życia oraz ich rodziców - praca w morskiej Sali Malucha wrze. :)