Sala Zabaw Hip-Hop to ponad 160 metrów kwadratowych zabawy, uśmiechów

i niezapomnianych wrażeń! Do dyspozycji naszych Gości przeznaczone są trzy sale

i mini bar.

 

 

Sala Zabaw

Największa sala w Hip-Hopie dostarcza najwięcej emocji. Znajduje się tu dwupoziomowa konstrukcja do zabawy z dużą zjeżdżalnią prowadzącą do basenu z tysiącami kolorowych piłeczek, zamki z mniejszymi zjeżdżalniami, jeździki i inne zabawki. Na wszystkich, którzy są fanami nowoczesnych technologii oraz na tych, którzy po raz pierwszy będą chcieli spróbować swoich sił w wirtualnym świecie, czeka podłoga interaktywna oraz Konsola Gier Wideo Wii.

W trakcie wyczerpującej zabawy każdy z Gości może skorzystać z usług mini baru, który oferuje zimne napoje, słodkości oraz kawę i herbatę. Aby zapewnić rodzicom i opiekunom możliwość odpoczynku, na sali znajduje się również strefa ze stolikami.

 

Sala Malucha

Sala zaprojektowana w morskim charakterze, dostosowana specjalnie do potrzeb najmłodszych Gości i Ich opiekunów. Znajduje się tam zarówno miejsce do odpoczynku dla rodzica jak i maluszka, mała zjeżdżalnia, chodzik, skoczek, bujaczek z możliwością przekształcenia w fotelik i inne zabawki przeznaczone dla malucha.

 

Sala Taneczno - Urodzinowa

Najlepsze imprezy i tańce to właśnie tutaj! W tej sali odbywają się zajęcia ZUMBY oraz przyjęcia urodzinowe. Sala wyposażona jest w sprzęt muzyczny, jest tutaj nawet kula dyskotekowa i kolorowe światełka, przy których można się świetnie bawić! :)