Jesteśmy najstarszą Salą Zabaw w Jeleniej Górze. Istniejemy już od 2001 roku. Na początku Hip-Hop znajdował się przy ul. Ogińskiego 1a, później lokalizacja została przeniesiona na  osiedle ZABOBRZE III, na ul. Działkowicza 34, gdzie obecnie czekamy na małych i większych, chętnych do zabawy Gości.

 

Wspomnienia dotyczące Sali Zabaw Hip - Hop noszą ze sobą  zarówno maluchy, jak i dorośli, którzy w dzieciństwie często odwiedzali to miejsce. Przez lata zaszło tu wiele zmian, teraz możemy powiedzieć że sala idzie z duchem czasu, są tu nie tylko tradycyjne zabawki ale także te bardziej nowoczesne: interaktywna podłoga i konsola Wii. Obecnie w naszej Sali Zabaw można także skorzystać z zajęć prowadzonych regularnie przy współpracy z Ośrodkiem "Bystrzak".

 

Zajmujemy się organizacją imprez urodzinowych i okolicznościowych, prowadzone są u nas zajęcia z ZUMBY dla dzieci i dorosłych, gry i zabawy matematyczne oraz zajęcia plastyczne dla dzieci.

 

Od paru lat można nas także spotkać na różnego rodzaju festynach w Jeleniej Górze. Pokazujemy się tam z dużymi, kolorowymi dmuchańcami. Nasłuchuj dziecięcych śmiechów i pokrzykiwań a na pewno nas znajdziesz. :) Chętnie włączamy się również  w różnego rodzaju imprezy i akcje charytatywne, przeznaczając ciekawe upominki lub bony jako fanty na loterie.

 

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły naszych klientów! Chcemy by było to miejsce przyjazne dla naszych Gości w każdym wieku, dlatego jesteśmy otwarci zarówno na konstruktywną krytykę, jak i nowe pomysły. W tym celu w trakcie wizyty u nas,  dostaną Państwo do wypełnienia anonimowe ankiety. Każda ankieta jest czytana i analizowana, każdy pomysł może zostać wprowadzony w życie - Goście mają wpływ na to, co dzieje się w Hip - Hopie! :)

 

 

Z wykształcenia jestem inżynierem środowiska. Ukończyłam także kwalifikowany  kurs pedagogiczny.

Prywatnie jestem mamą trójki dzieci. Od kiedy pamiętam zawsze chętnie zajmowałam się dziećmi wszystkich wkoło, a gdy miałam już swoje pociechy ta gromadka była czasem dość liczna. Zawsze chętnie pokazywałam dzieciom otaczający je świat nie z perspektywy kanapy i starałam się rozwijać ich wszechstronne pasje. Uważałam że każdy mały człowiek wszystkiego kiedyś musi spróbować i dotknąć dlatego często robiliśmy wspólnie różne eksperymenty. Kierowałam się zasadą Konfucjusza:

„Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem”.

 Pomysł sali zabaw zrodził się wiele lat temu w mojej głowie jednak z różnych powodów nie było możliwości na jego realizację.

W chwili obecnej zostałam właścicielką najstarszej sali zabaw w Jeleniej Górze. Pragnę aby było to miejsce, do którego chętnie będą wracały zarówno dzieci jak i rodzice. Chcę aby była to przyjazna przestrzeń służąca do odprężenia i zabawy ale także zdobywania nowych doświadczeń i wiedzy. Mam dużo pomysłów zarówno na rozwój Sali Zabaw jak również na poszerzanie zajęć dodatkowych i liczę na wspaniałą, radosną współpracę.

 

Nowa Właścicielka

Magdalena Kuźma